tentoonstelling

Paul Heimbach

Bibliotheektentoonstelling

24/03/2009 - 15/05/2009
Locatie: Van Abbemuseum: Bibliotheek

De Duitse kunstenaar Paul Heimbach (Euskirchen 1946) vervaardigt fragiele kunstenaarsboeken en ingetogen werken op papier waarin hij het seriële onderzoekt.

Strikte regels als uitgangspunt leveren reeksen structuren op met een groot scala aan mogelijke verschillende rangschikkingen. De encyclopedische volledigheid die Paul Heimbach in zijn series nastreeft vormt de aantrekkingskracht in zijn werk. Het tot in perfectie verwerken van alle combinatiemogelijkheden van de enkele elementen maakt zijn boeken en werken op papier tot conceptuele en visuele meesterwerken.

Beelden

Paul Heimbach

Paul Heimbach
 

Van Abbemuseum | Bilderdijklaan 10 | 5611 NH Eindhoven | Nederland | t +31 40 238 10 00 | f +31 40 246 06 80 | e info[at]vanabbemuseum.nl | Disclaimer | Colofon

Openingstijden: dinsdag t/m zondag geopend van 11:00 tot 17:00 uur. Op maandag gesloten, behalve op nationale feestdagen. Gesloten op nieuwjaarsdag, Koningsdag en eerste kerstdag. Het Van Abbemuseum is iedere eerste donderdagavond van de maand tot 21:00 uur geopend, vanaf 17:00 uur is het museum dan gratis te bezoeken. Ook het museumcafé is die donderdagavond tot 21:00 uur geopend. In het hele museum is internet beschikbaar via WIFI.